Mikulášské nadělení

5. 12. 2021 od 15.00

"Byl jsi hodný?" Pokud se vašich děti zeptá Mikuláš, jde v každém případě pouze o řečnickou otázku. On to ví. I vy to víte. Celá tahle show je tu před Vánoci proto, aby se zjistilo, jestli dokážou svoje chování dobře reflektovat i vaše děti. A když ne, čertík jim pomůže. 

V mikulášské dílně budou rovnou dva. V rámci programu pomůžou vašim dětem ozdobit medový perníček a vyrobit vánoční větev nebo svícen. 

Kromě zpytování svědomí děti zhlédnou také pohádku Kašpárek a Honza v pekle, kterou odehraje Sváťovo divadlo s velkými vyřezávanými loutkami. Po skončení představení následuje seznámení se živými i dřevěnými herci. 

Hlavní hvězda, tj. Mikuláš, přijde úplně nakonec, aby si s každým dítětem osobně promluvil. 

Vstupné pro dítě: 299 Kč
Dospělácký doprovod má vstup zdarma.

Rezervujte si místo co nejdříve na tel.: 777 850 202 nebo e-mailu info@restauracekamera.cz

Zrušení rezervace: Ať už účast zrušíte z jakéhokoli důvodu vy, nebo akci budeme muset odvolat kvůli aktuálním vládním opatřením my, peníze vám vrátíme. Nahrajeme vám je na VIP kartu, kterou pak můžete využít kdykoli po celý příští rok v kterékoli restauraci Ventura Group.

Pozor: Milí rodiče, zároveň s rezervací nahlaste také kompletní seznam hříchů svých zlobidel, aby měl Mikuláš dobrý přehled. 

https://www.facebook.com/events/399792978558125

ZAJISŤUJEME CATERING TAKÉ NA AKCÍCH KONANÝCH MIMO NAŠI RESTAURACI
Nabídka catering >
Ventura Group

Tento podnik je součástí sítě Ventura Group,
která provozuje hotely a restaurace s chutí, od srdce

© 2015 - 2021 Kamera – Plzeňský restaurant. Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno studiem Up-net Multimedia